Tente Fiyatları 2023

Tente fiyatları en ekonomik fiyatı Sistem tente firmamızdan alacağınıza eminiz. Üretici firma olma avantajı ve ürüetimden montaja 2 yıl garanti imkanı sunan bir tenteciyiz.

Sizlerde fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan listeden istediğiniz tente modelinin fiyatını görebilirsiniz.

TENTE LİSTESİ FİYAT
Pergola Tente m2 fiyatı 2999 TL
Mafsallı Tente  1 metre fiyat 2500 TL
Körüklü Tente 1 metre fiyatı 2500 TL
Sabit Tente 1 metre fiyatı 3000 TL
Kasetli Tente 1 metrelik fiyat 4000 TL
Karpuz Tente 1 metre fiyatıdır 2500 TL
Klasik Tente m2 fiyatı 2400 TL
Yarasa Tente m2 fiyatı 2900 TL
Şeffaf Tente  metre fiyatı 1999 TL

Tente Fiyatlarının Belirlenmesinde Faktörler ?

Beğendiğiniz bir tente modelini uygun fiyata almak istiyorsunuz bunun için fiyat araştırmasına girdiniz peki ucuz ürünün fiyatını neler etkiliyor ?

Ucuz tente sistemlerinde kullanılan malzemeler genel olarak çin menşei yedek parça ve polyester kullanılarak üretiliyor. Kısa sürede arıza veren bu tür tente modellerinden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Tente sistemlerinde kullanılan elektronik malzemeden kumaşa hatta metal aksamın bile 1001 çeşidi bulunmakta.

Fiyat indirimi için metal aksamdan kaçınma : Metal aksamlar tente sistemlerinde kullanılan en önemli parçalardır. Sistemi taşıyan ana taşıyıcılar oldukça önemlidir. Kullanılan alüminyum profil kalınlığı düşük olursa dayanım olanağı düşer. 1MM ile 3 mm arasında oldukça fazla taşıma kapasitesi vardır. Kar yüküne bile dayanamayan metal profilleri haberlerde duymuşsunuzdur. Bu nedenle kaçınmakta fayda var.

Düşük fiyat için Kumaş kalitesinden kaçınma : Kumaş seçiminde doğru tercih için kullanım alanınızın özelliklerine dikkat edin. Güneş almayan bir alan için solmaz kumaşların kullanılması gerekmez. Bu gibi durumları hesaplayarak düşük fiyata tente sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

0532 560 55 09 Dokun Ara