Kağıthane Tenteci

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir gölge ortamında vakit geçirmek için sizlerde tente yaptırmalısınız.

Son zamanlarda sıkça tercih edilen gerek balkonlarda gerekse iş yerlerinin daha dikkat çekici bir özelliğe sahip olması için yaptırılan bu tente modelleri sizlere tüm alanlarda memnun edecektir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi firmamızda yaptırabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz tentenin renk ve ölçüm bilgileri alındıktan sonra tüm aşamalar hızlı bir şekilde yapılır ve kurulum montaj yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak sizlere güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tente tamir montaj ustalarımız servis ekiplerimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kağıthane Tente Tamiri ve Fiyatları

Yazısı silinmiş tente bağlantı askıların dan kopmuş tente kumaşı yırtılmış tente gibi tüm problemleri birlikte aşıyoruz.

Sistem Tente firması olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimli kampanyalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Yapacağımız tente çalışmasının ölçüm bilgileri kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara