Pergola Tente

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın güneşin etkisinden kaçınmak için son zamanlarda sıkça tercih edilen kullanımı ve kurulumu kolay olan tente modellerinden bir tanesidir.

Bu tente modeli ile hem iş yerlerinizin daha dikkat çekici bir özelliğe sahip olursunuz hemde müşterileriniz daha keyifli bir ortamda vakit geçirmektedir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi kendiniz seçin biz tasarlayalım.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Sistem Tente firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Pergola Tente Fiyatları 2023

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz.

Tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimli kampanyamızdan faydalanmak için sizlerde bizi tercih ediniz.

Yapacağımız tente model kumaş ölçüm bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara