Beyoğlu Tenteci

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir gölge ortamında vakit geçirmek için sizlerde tente çeşitlerinden yaptırmalısınız.

Son zamanlarda sıkça tercih edilen kullanımı ve kurulumu kolay olan bu tente iş yerlerinizin daha dikkat çekici bir özelliğe sahip olmasını sağlamaktadır.

Tente tamir bakım onarım tente kurulum montaj çalışmalarını alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Mafsallı tente körüklü tente sabit tente pergola tente çift açılır kapanır tente otomatik tente kumandalı tente ışıklı tente raylı tente ve tüm tente çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz.

Beyoğlu Tenteciler

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire balkon teras katlar gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tente tamir ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara