Çift Açılır Tente

Çift açılır tente otomatik açılır kapanır tente kumandalı açılan tente çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tentenin yapımını güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Yapacağımız tüm tente çalışmaları firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak sizlere güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Sistem Tente firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tente tamir kurulum montaj ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimli tente kurulumu kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Yapılacak olan tentenin ölçüm bilgileri kumaş kalitesi ve kullanılacak olan ekipman malzemesine göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Her nerede olursanız olun bizimle iletişime geçin ve aynı gün servis ekiplerimiz sizlere ulaşarak ölçüm bilgilerini alıp çalışmalara başlasınlar.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara