Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf kış bahçesi gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için son zamanlarda sıkça tercih edilen kurulumu ve kullanımı kolay bir branda türüdür.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde branda tente çalışmalarını yürüten yetkili firmayız.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model kış bahçesini siz tasarlayın biz gerçekleştirelim.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Sistem Tente firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Şeffaf Kış Bahçesi Fiyatları

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tente çalışmalarında ölçüm bilgileri kumaş kalitesi ve kullanılacak ekipmana göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile kış bahçesi kurulumu kampanyamızdan faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara