Körüklü Tente

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın güneşin vereceği sıcak havadan kaçınmak için sizlerde körüklü tente yaptırmalısınız.

Son zamanlarda sıkça tercih edilen kullanımı ve kurulumu kolay olan bu körüklü tente iş yerlerinizin daha dikkat çekici bir özelliğe sahip olmasını sağlar hemde müşterilerinizin daha rahat bir ortamda vakit geçirmiş olurlar.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde tente çalışmalarını yürüten yetkili firmayız.

Sistem Tente firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire balkon dinlenme alanları gibi tüm alanlarda tente kurulum faaliyetleri göstermekteyiz.

Yapacağımız tüm tente çalışmaları firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Körüklü Tente Fiyatları

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimli tente yapım kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Yapılacak olan tentenin ölçüm bilgileri kullanılacak olan kumaş kalitesi ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişme geçiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara