Eyüp Tenteci

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir gölge ortamında vakit geçirmek için sizlerde tente yaptırmalısınız.

Bu tente ile iş yerleriniz daha dikkat çekici bir özelliğe sahip olur ve müşterileriniz daha keyifli vakit geçirmektedir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi firmamızda yaptırabilirsiniz.

Sistem Tente firması olarak tente tamir bakım onarım tente kurulum montaj çalışmalarını alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Eyüp Tenteciler Tente Tamiri

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tente tamir ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Mafsallı tente körüklü tente pergola tente sabit tente ışıklı tente raylı tente katlanır tente kumandalı tente açılır kapanır tente ve tüm tente çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz.

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimli tente kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 560 55 09 Dokun Ara